Tipy na výlety

Navštivte Zoopark Holčovice, vedle se hned nachází Africké muzeum Safari, vyšlápněte si na Rozhlednu Na Skalce a rozhlédněte se po okolí, v nadmořské výšce nad 850 m můžete objevit skalní útvar Sokolí skály nebo se zatoulejte do přírodní rezervace Krasovský kotel.

Další možnosti, kam vyrazit na výlet v okolí obce Holčovice, najdete ZDE nebo na oficiálních stránkách Obce Holčovice, kde najdete informace o 4 turistických okruzích: Zlatohorsko, Rejvíz, Karlova Studánka a Praděd, Osoblažsko a Albrechticko.

Šlápněte do pedálů

Naplánujte si svou cyklotrasu napříč krajinou ZDE

Možnosti koupání

Přímo na chalupě máte k dispozici koupací sud, pro otužilce je koupání možné taky u splavu nedaleko chalupy, koupaliště najdete ve městě Albrechtice. Další možnosti koupání v okolí ZDE

V zimě na lyže

Prozkoumejte nejbližší lyžařské areály ZDE


Informace a odkazy, které se vám můžou hodit

Oficiální web obce Holčovice

Informační centrum Holčovice

Holčovice 44, 793 71 Holčovice
tel.: 554 644 134
e-mail: ic@obecholcovice.cz
https://www.obecholcovice.cz

Holčovice I Základní turistické informace

Objevte naši druhou chalupu

Chalupa U Krbu

Představte si místo, kde je hezky dětem i dospělým. Místo, ze kterého můžete vyrazit na výlety všemi směry, kde si můžete dopřát relax, zábavu a zažít večery u krbu. Nabízíme vám útulné ubytování v soukromí na chalupě v Jindřichově, kde se budete cítit jako doma. Chalupa je nově zrekonstruovaná, plně vybavená a nekuřácká. 

Je to skvělé místo pro rodiny s dětmi i nerozlučnou partu přátel. 

Nepadl vám žádný tip na výlet do oka?

Nevadí! Na Chalupě Na Mlýně je pořád co dělat, i když nikam nevyrazíte. Rozděláte si oheň, děti se vyřádí na trampolíně a večer si dopřejete relax v koupacím sudu.

U nás si to užijete. Cesta z města vede na Chalupu Na Mlýně!